tisk poslat email

Veřejné LED osvětlení

BS LED Line - ledkové osvětlení BS LED Line - ledkové osvětlení BS LED Line - ledkové osvětlení BS LED Line - ledkové osvětlení BS LED Line - ledkové osvětlení
Skuhrovec Illumination Systems je jednou z divizí firmy a specializuje se na komplexní řešení osvětlování veřejných prostor za použití technologie světla emitujících diod LED. Naše produkty jsou vyráběny na bázi nejnovějších technologií a zaručují vysokou úroveň kvality.

Hlavní produktovou linií je Skuhrovec-BS LED Line LED lampa veřejného osvětlení, produkt vlastního vývoje naší firmy. Díky vývoji a finální montáži v České Republice Vám můžeme nabídnout velmi inovativní řešení splňující nejvyšší kvalitativní standardy. Naše výrobky se mohou pochlubit nejen výkony přesahujícími konkurenci, ale i unikátní modulární konstrukcí. Kombinace velmi nízké spotřeby a výhodné ceny pak zaručuje velmi brzkou návratnost Vaší investice do LED lamp veřejného osvětlení.
Naším cílem je nabídnout Vám produkty vysoké kvality a výdrže, použití technologie LED pak zaručuje dosud nevídanou kvalitu osvětlení, mimořádně ekologický a ekonomicky výhodný provoz.

Hlavní výhody veřejných LED svítidel

  • úspornost veřejných LED svítidel
  • výroba veřejného LED svítidla na míru
  • bezpečnost, lepší viditelnost veřejných LED svítidel
  • ekologická bezpečnost veřejných LED svítitel

Neváhejte nás kontaktovat. E-mail: projekty@sis-osvetleni.cz.