tisk poslat email

BS LED Line, veřejné ledkové osvětlení

Celý sortiment těchto produktů byl vyvíjen s důrazem na kvalitu a vysokou výdrž tak, aby splňoval nejvyšší nároky a uspokojil tak naše zákazníky.

BS LED Line - ledkové osvětlení

Unikátní konstrukce

Všechny námi nabízené produkty jsou unikátní a nabízejí velmi inovativní řešení, kterým se nemůže chlubit žádné z konkurenčních zařízení a jedná se o produkt našeho vývoje. Zcela unikátní modulární systém Skuhrovec-BS umožňuje velmi jednoduchou instalaci, kontrolu a nebo případnou opravu, například při mechanickém poškození. Lampy je možné servisovat bez demontáže a výměna LED panelu trvá méně než 5 minut. Údržba nevyžaduje speciální nářadí. Velkou výhodou systému je pak flexibilita, na již instalované lampě je totiž také možné během pár minut a bez jakéhokoliv většího zásahu do konstrukce zvýšit, nebo naopak snížit výkon změnou počtu LED modulů. Na rozdíl od konkurečních systémů je tak možné upravit světelný výkon, aniž by bylo nutné celou instalaci měnit, nebo dokonce pořizovat nové lampy.

Výhody BS LED Line

BS LED Line - ledkové osvětlení
Ekonomická výhodnost
Právě díky optimalizaci osazení, použitých materiálů a termodynamicky vyspělé konstrukci vnějšího obalu dosahuje minimální výdrž 50 000 pracovních hodin, tedy v řádech desetinásobků oproti běžné zářivce. Osvětlovací jednotka je také prakticky bezúdržbová a výrazně tak sníží vaše náklady. Díky těmto výhodám se délka návratnosti investice do námi nabízeného systému pohybuje v jednotkách let.

BS LED Line - ledkové osvětlení Vysoký výkon
Použití technologie LED zaručuje prvotřídní světelný výkon a vyzařované světlo působí velice příjemně. Světelnou teplotu je navíc možné upravit přesně podle vašich přání. V porovnání s běžnými vysokotlakými výbojkami pak naše produkty nabízejí až 140% jejich výkonu při nižší spotřebě, což zaručuje velmi brzkou návratnost celé instalace.

Ekologické řešení
BS LED Line je řešením velmi šetrným také pro životní prostředí. Nízké energetické nároky zaručují redukovanou uhlíkovou stopu systému a díky vysoké výdrži není nutné plýtvat přírodními zdroji na výrobu nových zářičů. Vnější obal je navíc vyroben z recyklovatelného aluminia a samotné zářiče neobsahují žádné životnímu prostředí nebezpečné látky. Při standardním používání systém vyžaduje první revizi nejdříve po 15 letech.

Řešení na míru
Vnější obal lampy je velmi kvalitně zpracován a umožňuje efektivní odvod tepla. Na přání zákazníka je možné ho dále přizpůsobit pro použití v tepelně náročných podmínkách nebo prostředí s vysokým znečištěním. Toto řešení umožňuje dosáhnout nejlepšího možného výsledku, ať už budete chtít lampu použít kdekoliv. LED panel je také vyroben z tvrzeného plexiskla a je velmi odolný vůči vnějším vlivům. Jeho vnitřní odraziště pak zaručuje ideální rozptyl generovaného světla. Dle Vašeho přání je také možné upravit teplotu světla v romezí 4000 až 7000K.